service image

Nechte realizaci svého nápadu na mně

Fotografie neznamená jen zmáčknout spoušť. Focení jako služba zahrnuje celý proces, který začíná nápadem a zahrnuje často spoustu příprav, tvorby konceptů, shánění materiálů či lidí a dalšího času. Samotné focení může být často tou nejrychlejší částí celého procesu a ovlivní nejvíce celkový výsledek. Hraje zde roli technické nastavení, světlo, kvalita použité techniky i způsob focení a komunikace mezi fotografkou a zbytkem celého týmu. Poslední části je úprava. Nafocený materiál můžeme upravovat snad nekonečným způsobem. Někdy stačí fotografie dobarvit, jindy dělám celkové rekonstrukce, detailní úpravy pleti, pozadí, barev či skládání různých fotografií a kompozic do sebe.

  • Tvorba konceptů a příprava vizuálů
  • Zajištění prostor, zařízení, doplňků či modelek
  • Spolupráce se zkušeným týmem
  • Plně vybavený profesionální atelier k dispozici
make up

Nevíte si rady s líčením či účesem? Pomůžu vám se zajištěním profesionálů, kteří budou vhodní pro daný koncept domluveného focení.

mphoto shoot

Každá fotografie je jiná a každá také potřebuje jiný styl úpravy. Focení můžete bez problémů nechat na mně od první chvíle až po konečnou úpravu, kterou si domluvíme.

stylist

Koncept, barevnost, kombinace. Pokud si nevíte rady, ráda s vámi předem projdu veškeré možnosti a společně najdeme nejvhodnější řešení.

perfect shot

„Je jen jeden způsob jak zastavit čas, fotografie.“